AUA-9A 1MW optického výkonu meter červené svetlo stroj vlákniny ľahkú kaz tester červené svetlo pero 5 km OPM thumb
AUA-9A 1MW optického výkonu meter červené svetlo stroj vlákniny ľahkú kaz tester červené svetlo pero 5 km OPM thumb
AUA-9A 1MW optického výkonu meter červené svetlo stroj vlákniny ľahkú kaz tester červené svetlo pero 5 km OPM thumb
AUA-9A 1MW optického výkonu meter červené svetlo stroj vlákniny ľahkú kaz tester červené svetlo pero 5 km OPM thumb
AUA-9A 1MW optického výkonu meter červené svetlo stroj vlákniny ľahkú kaz tester červené svetlo pero 5 km OPM thumb
AUA-9A 1MW optického výkonu meter červené svetlo stroj vlákniny ľahkú kaz tester červené svetlo pero 5 km OPM thumb

AUA-9A 1MW optického výkonu meter červené svetlo stroj vlákniny ľahkú kaz tester červené svetlo pero 5 km OPM

€17.33

Dostupnosť:Skladom
+
Vložiť do košíka Pridať do obľúbených

UPOZORNENIE:

1.Kupujúci je zodpovedný za cla a miestne dovozné dane atď. Ceny tu nie

zahŕňa určenia poplatku v kupujúceho strane.

2.Dôležité!!! Vážení Brazília zákazník, prosím zanechať váš CPF alebo CNPJ číslo, po zadaní objednávky

3.Pre niektoré sepcial krajinách ako Brazília, Mexiko, E-paketové a Čína Príspevok môže byť doba dodania okolo 20-90 dní

Optické Power Meter Popis Tento typ Prenosné optické power meter je kompaktný a ľahký-k-použitie testovací nástroj pre optické vlákna siete, ktoré môžu byť použité pre absolútnu optické merania spotreby, ako aj pre relatívna strata merania v optických vlákien. Aplikácia Telecom Údržba CCTV Údržba Komplexné kábel stavebný systém Optických nástrojov výskumu a vývoja Optických komunikačných vzdelávania a laboratórne testovanie Ostatné optické projektu Funkcie Podporuje 6 vlnová dĺžka Testovanie Auto-off funkcia Podsvietenie samostatne kalibrácia 48 hodín super dlhý pohotovostný čas jednoduché rozhranie, podpora sc/fc/st rozhranie odpracovanú hodinu viac ako 8 hodín bez nabíjania

Špecifikácie

Model Vlnová dĺžka(nm) (800nm na 1700nm ) Detektor InGaAs Rozsah Merania (dBm) - 70~+3 Neistoty ±5% Kalibrovaný Vlnová dĺžka(nm) 850,980,1300,1310,1490,1550,1625 Rozlíšenie(dB) Lineárne 0,1% alebo Non-linear 0.01 dBm Optický Konektor FC /SC Napájanie Alkalické Batérie(2 AA 1,5 V batérie) Prevádzkový Čas Batérie 48 hodín Prevádzková Teplota(°C) -10 ~ +60 °C Skladovacia Teplota(°C) -25 ~ +70 °C Relatívna Vlhkosť 0 až 95% (nekondenzujúca) Rozmer(mm) 180x83x28 Hmotnosť 400 g

Balenie Zoznam:

Optické Power Meter x1

FC Konektor x1

SC Konektor x1

Sme pracujú 6 Dní v týždni na 7:00 - 23:00 pondelok - nedeľa Peking Čas.

Vďaka za vaše podnikanie!

Štítky: apc sc, Vlákna, optický, optické vlákna tool kit, hladký hojdačka, fiber laserom perom, sekáčik inno, vlákno meter, vfl, EXFO OTDR.

Pôvod CN(Pôvodu)
Názov Značky COMPTYCO
Číslo Modelu plc
Certifikácia CE
Vlákna Typu Jediný Režim
Položka Dĺžka 1m
Typ Konektora SC/APC

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty

€49.66
3 m (10 ft) Intel XLDACBL3 Kompatibilné 40 G QSFP+ Pasívne Priame Pripojiť Medený Kábel
Intel XLDACBL3 Kompatibilné 40 G QSFP+ DAC Kábel (3-meter, pasívne, QSFP+ na QSFP+, 30AWG) Detaily Produktu Intel Skutočné XLDACBL3 Dodávateľa Meno LODFIBER Typ Konektora QSFP+ na QSFP+ Max Rýchlosť prenosu Dát 40Gbps Typ Kábla Pasívne Medený Kábel Drôt AWG 30AWG Dĺžka Kábla 3 m(9.84 ft) Bunda Materiál PVC(OFNR) Teplota 0 až
€8.11
5 KS/taška SC APC 2.0 mm Simplex režim optický patch kábel Kábel SC APC FTTH (fiber optic jumper kábel doprava zadarmo
5 KS/taška SC/ APC-SC/ APC Simplex režim optický patch kábel Kábel usb 2.0 mm 3.0 mm FTTH (fiber optic jumper kábel CATV Optických vláknových komunikačných systémov Optických vlákien na prenos údajov Budovanie siete prístup Kabelážny systém, rady odf FTTX aplikácie Funkcie Nízky insertion loss a späť odraz strata Dobré
€9.93
Wanglink Gigabitový média konvertor 1 SFP 2 RJ45 gigabit optického vlákna ethernet fiber optic Media Konvertor PCB
10/100/1000M, Gigabitový média konvertor 1 SFP 2 RJ45 gigabit optického vlákna ethernet fiber optic Media Konvertor PCB 10/100/1000 mb / s SFP Slot, Ethernet Media Konvertor vezmite Prosím na vedomie: 1. Predvolený s EÚ štandard napájacieho adaptéra; UK, EÚ, BR, AU normy môžu byť podľa požiadavky. 2.Tento model Chipest QualcommQCA8334-AL3C
€14.89
Doprava zadarmo Mini Optické vláknové Power Meter FTTH (Fiber Tester YJ-320C -50~+26dBm alebo YJ-320A -70~+6dBm
Doprava zadarmo Mini Optické Power Meter YJ-320C -50~+26dBm alebo YJ-320A -70~+6dBm Popis: YJ-320 prenosné optické power meter je kompaktný a ľahký-k-použitie testovací nástroj pre optické vlákna siete, ktoré môžu byť použité pre absolútnu optické merania spotreby, ako aj pre relatívna strata merania v optických
€16.55
Signalfire AI-7/8/9 Fusion splicer stroj SOC Vlákniny Držiteľ
Signalfire AI-7/8/9 Fusion splicer stroj SOC Vlákniny Držiaka 1 . Pomocou Syntézy splicer AI-7, AI-8 a AI-9 Signalfire Značky Shippment Dôležité: Brazília Zákazníkov nechajte nám svoj CPF alebo CNPJ číslo po umiestnené objednávky. 1. Objednávky, ktoré boli spracované včasné po zaplatení overenie. 2.
€85.42
Nové F601 EPON Terminálu ONT Originálne Optické Terminálu 1GE Port rovnakú funkciu ako F401 F643 F660 onú exkluzivitu
100%Nový F601 EPON Terminálu ONT Optické Terminálu 1GE Port rovnakú funkciu ako onú exkluzivitu Popis produktu: F601 je EPON Optical Network Terminal určený pre HGU (Hlavná Brána Jednotky) použité v FTTH scenár, ktorý podporuje L3 funkcia pomôcť účastnícke zostrojiť inteligentné domácej sieti. F601 poskytuje GPON
€63.73
Doprava zadarmo AB148E Ai-7,AI-8,AI-9 Optických Vlákien Fusion Splicer stroj napájanie nabíjačky, batérie
Popis Výrobku: Model : zhuoshi Výstupné Napätie : 11V Kapacita Batérie : 7.8 Ah Použitie : AI-7 ,AI-8 Batérie
€16.55
Yokogawa OTDR Napájací AC Adaptér pre AQ1200 AQ7280 Optické čas domény reflektor
Yokogawa OTDR Napájací AC Adaptér pre AQ1200 AQ7280 Optické čas domény reflektor
€16.14
Mini Optické vláknové Power Meter YJ-350C -50~+26dBm
Mini Optické vláknové Power Meter YJ-350C-50~+26dBm Prehľad: Mini optická power meter je kompaktný a ľahký-k-použitie testovací nástroj pre optické vlákna siete, ktoré môžu byť použité pre absolútnu optické merania spotreby, ako aj pre relatívna strata merania . Ponúka dômyselné vzhľad, široká škála
€28.56
10pcs Optický Informácie box 4 jadro Optického Termintion Box 150*110*30 mm FTTH (fiber domov okno panel ABS plast upínacej platne VEĽKÉ
Optický Informácie box 4 jadro Optického Termintion Box 150*110*30 mm FTTH (fiber domov okno panel ABS plast upínacej platne VEĽKÉ Názov Produktu Optický Informácie box Model Výrobku FP-4B Port 4 Optika Veľkosť Produktu 150*110*30 mm Pracovné prostredie Vnútorné Typ
€76.81
Optický AUA-40 Identifikátor Live Optických Identifikátor s Postavený v 10mw Vizuálne Poruchy Locator 800-1700nm SM MM Režime
Vitajte Prekvapenie--> Sledujte nás ak chcete získať priority poštovné a najnovšie zľavy novinky ,Kliknite na zbierať podporu darčeky. APLIKÁCIA platby tešiť 1% extra zľava prekvapenie! Optický AUA-40 Identifikátor Live Optických Identifikátor s Postavený v 10mw Vizuálne Poruchy Locator 800-1700nm SM MM Režime Funkcie: Dôležité
€24.67
Zbrusu nový Hua Wei HG630 VDSL2 Bezdrôtový Modem ADSL2 WIFI Router
Zbrusu nový Hua Wei HG630 VDSL2 Bezdrôtový Modem ADSL2 WIFI Router Popis Výrobku: HG630 je nová generácia bezdrôtových bránu, ktorá podporuje veľmi vysoká-data-rate digital subscriber line 2 (VDSL2). HG630 je určený pre mid-range a high-end používateľov pomocou širokopásmové služby, ako je napríklad HD video.