100KS vysokú kvalitu LC UPC singlemode optický rýchly konektor LC Vložené typ FTTH (Fiber Optic Rýchly Konektor doprava Zadarmo thumb
100KS vysokú kvalitu LC UPC singlemode optický rýchly konektor LC Vložené typ FTTH (Fiber Optic Rýchly Konektor doprava Zadarmo thumb
100KS vysokú kvalitu LC UPC singlemode optický rýchly konektor LC Vložené typ FTTH (Fiber Optic Rýchly Konektor doprava Zadarmo thumb

100KS vysokú kvalitu LC UPC singlemode optický rýchly konektor LC Vložené typ FTTH (Fiber Optic Rýchly Konektor doprava Zadarmo

€78.22

Dostupnosť:Skladom
+
Vložiť do košíka Pridať do obľúbených

100KS vysokú kvalitu LC UPC single-mode optického rýchly konektor LC Vložené typ FTTH (Fiber Optic Rýchly Konektor doprava Zadarmo

Uisťujem vás, že kvalitu našich produktov, aby sa zabezpečilo, že sme vám najlepšie služby, aby sme najrýchlejší doprava, najbezpečnejší spôsob, ako dodať tovar na vašich rukách! Ak máte akékoľvek otázky po obdržaní tovaru, alebo máte problémy s kvalitou, prosím, neprepadajte panike, robiť neváhajte a predkladať spory, kontaktujte náš služby zákazníkom, poskytneme vám najviac uspokojivú odpoveď! Šťastný nakupovať, ďakujem vám veľmi pekne

Atribúty produktu, 1) predinštalovaného výrobcom vlákniny čapu. 2) Č epoxidové a leštenie potrebné Žiadne špeciálne nástroje potrebné pri inštalácii. 3) Umožňuje až tri re-ukončenie výsledok. 4) Jednoducho inštalujú, ľahko a Rýchlo vlákniny ukončenie v oblasti. 5) Len 30 sekúnd potrebné naučiť sa proces inštalácie a tvorby. 6) Nákladovo efektívne, Záruka: Jeden rok. 7) Rýchle pripojenie a opakovať, Žiadne špeciálne nástroje potrebné pri inštalácii. 8) Možno vykonať na mieste bez spojov konektory. 9) Eliminuje kábel nadmernej dĺžky a pigtail spájať skladovanie. 10) Môže byť intalled a maked opakovane, čím sa zabráni strate. Aplikácie: 1. Patch panely 2. Distribúcie rámov, 3. Údržba alebo núdzového obnovenia vlákniny sietí 4. FTTH 5 Zásuviek. Pripojenie na stôl pre LAN prostredia 6. Optický Patch Kábel & Pigtail 7. Telekomunikačných Zariadení 8. Údaje Komunikačných Sietí 9. Optické Vlákna LAN siete a Prístupové Siete 10. Priemysel a Vojenské Aplikácie Parameter Jednotka SC SM MM PC UPC APC PC Insertion Loss (Typický) dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 Vrátiť Strata dB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 Vymeniteľnosti dB ≤0.2 Opakovateľnosť dB ≤0.2 Odolnosť Čas >1000 Prevádzková Teplota °C -40 Až 75 Skladovacia Teplota °C -45~85

Obrázok

1) akceptujeme Alipay, Západ Únie, TT. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor ESCROW.

2. Ak nemôžete pokladňa čase bezprostredne po aukcii zatvorte, prosím, počkajte niekoľko minút a skúste to znova.

3) Ak sa nemôžete pokladňa bezprostredne po aukcii zatvorte, prosím, počkajte niekoľko minút a skúste to znova Platby musia byť ukončené do 3 dní.

1.DOPRAVA PO CELOM SVETE. (S výnimkou niektorých krajín, a APO/francúzskej polynézie)

2. Objednávky, ktoré boli spracované včasné po zaplatení overenie.

3. My len loď na potvrdenej objednávky adresy. Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ dodaciu adresu. 4. Obrázky uvedené nie sú skutočné položky a sú pre referenčné účely. 5. SLUŽBY TRANZITNÝ ČAS je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky. Tranzitné časy sa môže líšiť, a to najmä počas prázdnin. 6. Ak ste nedostali vašu zásielku do 30 dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovať zásielky a dostať späť k vám čo najskôr odpoveď. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka! 7. Vzhľadom na stav skladu a časové rozdiely, sme sa vybrať na odoslanie položky z nášho prvého k dispozícii sklad pre rýchle dodanie. 8.DeliveryTime:

Ak je váš náklad váži až 20KG alebo vyššie, alebo potrebujete väčšie množstvo, prosím kontaktujte nás, alebo e-mailom na nás, poskytneme vám nové balenie špecifikácie, potom sa snažiť ušetriť náklady na dopravu pre vás, a tak, že cena výrobku môžu byť niektoré výhody pre vás!

Sme veľké výrobné podniky skupiny v Číne, ponúkame na predaj prostredníctvom Sos, je tam len účel ,je lepšie podporovať našich výrobkov,všetky naša spoločnosť výrobky sú dodávané priamo od výrobcu, prosím, kontaktujte nás , dúfam, že stanoviť dlhodobé priateľské a vzájomnej spolupráce vzťahy medzi sebou !

Ponúkame 6-12 mesiacov záruka. Ak položka je poškodený, oznámte nám to do 3 dní od doručenia. Všetky položky musia byť vrátený v pôvodnom stave, aby získali nárok na vrátenie peňazí alebo výmenu tovaru. Položky sa vrátil po 15 dní od doručenia sú oprávnené len na opravu. Kupujúci je zodpovedný za všetky náklady na dopravu. Pri nákupe, znamená to, že kupujúci dali tichým súhlasom do politiky. Ak ďalšie informácie, prosím, neváhajte nás kontaktovať, budeme s vami spolupracovať dosiahnuť win-win.

Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je veľmi dôležité, aby Sme požiadať, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy. To je nemožné, riešiť problémy, ak nevieme o nich!

Štítky: mini fiber lc konektor, dvi na vlákno, lc optické, optický lc, konektor optický, gpon onú exkluzivitu, ftth nástroj, epon olt, optické rj45, zxa10.

Množstvo 100ks
Názov Značky ZHWCOMM
Vymeniteľnosti Menej ako alebo equal0.2dB
Operačný vlnová dĺžka 1310 nm 1510
ferrule typ UPC APC
Vibrácie Menej ako alebo equal0.2dB
Miesto pôvodu Čína
Číslo Modelu SC rýchly konektor

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty

€32.16
Zadarmo loď 1 Pár Gigabit Optických Médií Converter, 10/100/1000Mbps Jednom Režime jednovláknová SC Port 20 KM Chipset RTL8363SC
Prehľad Gigabit Ethernet Media Konvertory s externým zdrojom napájania sú určené na prenos a prijímanie 10/100/1000Mbps dát cez optické vlákno. Elektrické rozhranie bude Automatické Vyjednávanie na 100Mbps alebo 1000Mbps Ethernet rýchlosť bez akýchkoľvek úprav. Optické rozhranie pôsobí na 1000Mbps Ethernet rýchlosť.
€16.37
KEXINT 24 Core Rack Mount zásuvky typ Optického Kábla Svorkovnica FTTH FTTB FTTX Siete počítačová miestnosť
Množstvo:1 KS / veľa a úrovni minimálne 19,5 KG/5 ks Stav: Úplne Nový ROHS - 100% zbrusu Nový a Kvalitný. - 100% dobrý balík a rýchle dodanie. - 100% kvality Pôvodné priame dodávky. Materiál:1,2 mm z ocele valcované za studena list Veľkosť: 482*250*1U 19 palcový štandardný rám typ
€4.14
10pcs Vlákniny Patch Kábel SC Ferrule APC /UPC Patch Kábel, Optický Pigtail Konektor
Vlákno Patch Kábel SC Ferrule APC /UPC Patch Kábel, Optický Pigtail Konektor
€16.55
Signalfire AI-7/8/9 Fusion splicer stroj SOC Vlákniny Držiteľ
Signalfire AI-7/8/9 Fusion splicer stroj SOC Vlákniny Držiaka 1 . Pomocou Syntézy splicer AI-7, AI-8 a AI-9 Signalfire Značky Shippment Dôležité: Brazília Zákazníkov nechajte nám svoj CPF alebo CNPJ číslo po umiestnené objednávky. 1. Objednávky, ktoré boli spracované včasné po zaplatení overenie. 2.
€108.51
Optické PON Power Meter optického Kábla testovací Nástroj kladnému alebo zápornému Funkcia 1310 1490 1550nm V Službe GPON EPON Live Kontrola
PON Power Meter s integrovaným 1) Vizuálne Poruchy Locator 2) RJ45 Kábel Vzdialenosť Testovanie Funkcie 3) RJ45 Kábel Postupnosť Testovanie Funkcie 4) RJ45 Kábel Sledovanie Funkcie PON Power Meter (pon test nástroj) je špeciálne navrhnutý pre siete PON výstavby a údržby, ktoré môžu byť pripojené medzi
€86.91
Pôvodné Hua wei R4850G R4850G1 48V 50A modul usmerňovača.
Pôvodné Hua wei R4850G R4850G1 48V 50A modul usmerňovača.
€27.72
4-kanálový Digitálny Video Optický Vysielač Jedného vlákna single-mode optického prevodníka FC 20 KM
Prehľad Produktu Tento produkt je non-komprimované video digitálny optický vysielač a prijímač, kompatibilný s mnohými formátmi, ako je PAL, SECAM a NTSC, atď., a mono-mode optického vysielača, ktorý môže byť použitý na prenos videa a dát v optických vlákien. Na prednom paneli tam je svetlo napájania
€98.50
Orientek PAN-4E / 7E Optický FTTH Strata Test Tool Kit T25M OPM+ Optický Svetelný Zdroj+VFL+Čistiace Obrúsky Doprava Zadarmo
Orientek PAN-4E /7E Optické Straty Test Tool Kit:OPM+OLS+VFL+Fiber čistiace obrúsky Prehľad: ORIETEK PAN série optické straty test set je vhodný pre vlákien strata testovanie, vlákniny konci čistenie, vlákna zlom detekcie a v ďalších oblastiach. Obsahuje všetky potrebné nástroje pre testovanie, čistenie a testovanie.
€11.74
50pcs/veľa APC adaptér SC/APC konektor optického vlákna adaptér 1200nm na 1600nm
Vitajte na SeeMe Technology Co., LTD Zľavy pre veľkoodberateľov? Väčšia časť čísla? Ponuky pre BOM? Všetky naše produkty poskytujú jeden rok zárukou kvality. Pre viac informácií alebo technické otázky, prosím neváhajte a kontaktujte SeeMe služby. Typ Produktu SC FC ST
€9.68
10 Ks/veľa SC APC na SC UPC SC Patch Kábel Simplex 3.0 mm LSZH Single Mode Fiber Patch Kábel jumper
Odporúčané Produkty Vitajte v našom obchode, viac zliav, prosím, neváhajte kontaktovať +86 15951880639 (WhatsApp) 10PCS 1m 2m 3m 5m SC APC na SC UPC Fiber Patch Kábel G657A, Jumper, Patch Kábel Simplex 3.0 mm Aplikácie CATV Optických vláknových komunikačných systémov Optických vlákien na prenos údajov Budovanie