100KS vysokú kvalitu LC UPC singlemode optický rýchly konektor LC Vložené typ FTTH (Fiber Optic Rýchly Konektor doprava Zadarmo thumb
100KS vysokú kvalitu LC UPC singlemode optický rýchly konektor LC Vložené typ FTTH (Fiber Optic Rýchly Konektor doprava Zadarmo thumb
100KS vysokú kvalitu LC UPC singlemode optický rýchly konektor LC Vložené typ FTTH (Fiber Optic Rýchly Konektor doprava Zadarmo thumb

100KS vysokú kvalitu LC UPC singlemode optický rýchly konektor LC Vložené typ FTTH (Fiber Optic Rýchly Konektor doprava Zadarmo

€78.22

Dostupnosť:Skladom
+
Vložiť do košíka Pridať do obľúbených

100KS vysokú kvalitu LC UPC single-mode optického rýchly konektor LC Vložené typ FTTH (Fiber Optic Rýchly Konektor doprava Zadarmo

Uisťujem vás, že kvalitu našich produktov, aby sa zabezpečilo, že sme vám najlepšie služby, aby sme najrýchlejší doprava, najbezpečnejší spôsob, ako dodať tovar na vašich rukách! Ak máte akékoľvek otázky po obdržaní tovaru, alebo máte problémy s kvalitou, prosím, neprepadajte panike, robiť neváhajte a predkladať spory, kontaktujte náš služby zákazníkom, poskytneme vám najviac uspokojivú odpoveď! Šťastný nakupovať, ďakujem vám veľmi pekne

Atribúty produktu, 1) predinštalovaného výrobcom vlákniny čapu. 2) Č epoxidové a leštenie potrebné Žiadne špeciálne nástroje potrebné pri inštalácii. 3) Umožňuje až tri re-ukončenie výsledok. 4) Jednoducho inštalujú, ľahko a Rýchlo vlákniny ukončenie v oblasti. 5) Len 30 sekúnd potrebné naučiť sa proces inštalácie a tvorby. 6) Nákladovo efektívne, Záruka: Jeden rok. 7) Rýchle pripojenie a opakovať, Žiadne špeciálne nástroje potrebné pri inštalácii. 8) Možno vykonať na mieste bez spojov konektory. 9) Eliminuje kábel nadmernej dĺžky a pigtail spájať skladovanie. 10) Môže byť intalled a maked opakovane, čím sa zabráni strate. Aplikácie: 1. Patch panely 2. Distribúcie rámov, 3. Údržba alebo núdzového obnovenia vlákniny sietí 4. FTTH 5 Zásuviek. Pripojenie na stôl pre LAN prostredia 6. Optický Patch Kábel & Pigtail 7. Telekomunikačných Zariadení 8. Údaje Komunikačných Sietí 9. Optické Vlákna LAN siete a Prístupové Siete 10. Priemysel a Vojenské Aplikácie Parameter Jednotka SC SM MM PC UPC APC PC Insertion Loss (Typický) dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 Vrátiť Strata dB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 Vymeniteľnosti dB ≤0.2 Opakovateľnosť dB ≤0.2 Odolnosť Čas >1000 Prevádzková Teplota °C -40 Až 75 Skladovacia Teplota °C -45~85

Obrázok

1) akceptujeme Alipay, Západ Únie, TT. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor ESCROW.

2. Ak nemôžete pokladňa čase bezprostredne po aukcii zatvorte, prosím, počkajte niekoľko minút a skúste to znova.

3) Ak sa nemôžete pokladňa bezprostredne po aukcii zatvorte, prosím, počkajte niekoľko minút a skúste to znova Platby musia byť ukončené do 3 dní.

1.DOPRAVA PO CELOM SVETE. (S výnimkou niektorých krajín, a APO/francúzskej polynézie)

2. Objednávky, ktoré boli spracované včasné po zaplatení overenie.

3. My len loď na potvrdenej objednávky adresy. Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ dodaciu adresu. 4. Obrázky uvedené nie sú skutočné položky a sú pre referenčné účely. 5. SLUŽBY TRANZITNÝ ČAS je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky. Tranzitné časy sa môže líšiť, a to najmä počas prázdnin. 6. Ak ste nedostali vašu zásielku do 30 dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovať zásielky a dostať späť k vám čo najskôr odpoveď. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka! 7. Vzhľadom na stav skladu a časové rozdiely, sme sa vybrať na odoslanie položky z nášho prvého k dispozícii sklad pre rýchle dodanie. 8.DeliveryTime:

Ak je váš náklad váži až 20KG alebo vyššie, alebo potrebujete väčšie množstvo, prosím kontaktujte nás, alebo e-mailom na nás, poskytneme vám nové balenie špecifikácie, potom sa snažiť ušetriť náklady na dopravu pre vás, a tak, že cena výrobku môžu byť niektoré výhody pre vás!

Sme veľké výrobné podniky skupiny v Číne, ponúkame na predaj prostredníctvom Sos, je tam len účel ,je lepšie podporovať našich výrobkov,všetky naša spoločnosť výrobky sú dodávané priamo od výrobcu, prosím, kontaktujte nás , dúfam, že stanoviť dlhodobé priateľské a vzájomnej spolupráce vzťahy medzi sebou !

Ponúkame 6-12 mesiacov záruka. Ak položka je poškodený, oznámte nám to do 3 dní od doručenia. Všetky položky musia byť vrátený v pôvodnom stave, aby získali nárok na vrátenie peňazí alebo výmenu tovaru. Položky sa vrátil po 15 dní od doručenia sú oprávnené len na opravu. Kupujúci je zodpovedný za všetky náklady na dopravu. Pri nákupe, znamená to, že kupujúci dali tichým súhlasom do politiky. Ak ďalšie informácie, prosím, neváhajte nás kontaktovať, budeme s vami spolupracovať dosiahnuť win-win.

Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je veľmi dôležité, aby Sme požiadať, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy. To je nemožné, riešiť problémy, ak nevieme o nich!

Štítky: mini fiber lc konektor, dvi na vlákno, lc optické, optický lc, konektor optický, gpon onú exkluzivitu, ftth nástroj, epon olt, optické rj45, zxa10.

Množstvo 100ks
Názov Značky ZHWCOMM
Vymeniteľnosti Menej ako alebo equal0.2dB
Operačný vlnová dĺžka 1310 nm 1510
ferrule typ UPC APC
Vibrácie Menej ako alebo equal0.2dB
Miesto pôvodu Čína
Číslo Modelu SC rýchly konektor

Napíšte svoju recenziu!

Súvisiace produkty

€8.11
5 KS/taška SC APC 2.0 mm Simplex režim optický patch kábel Kábel SC APC FTTH (fiber optic jumper kábel doprava zadarmo
5 KS/taška SC/ APC-SC/ APC Simplex režim optický patch kábel Kábel usb 2.0 mm 3.0 mm FTTH (fiber optic jumper kábel CATV Optických vláknových komunikačných systémov Optických vlákien na prenos údajov Budovanie siete prístup Kabelážny systém, rady odf FTTX aplikácie Funkcie Nízky insertion loss a späť odraz strata Dobré
€13.66
Optický Čistič SC Jedným Kliknutím Cleaner Optický Konektor cleaning tool 2,5 mm, Univerzálny Konektor Optický Čistiace Pero
Odporúčané Produkty Vitajte v našom obchode, na akékoľvek otázky, pls, neváhajte a kontaktujte +86 15951880639 (WhatsApp) Optický Čistič SC Jedným Kliknutím Cleaner Optický Konektor cleaning tool 2,5 mm, Univerzálny Konektor Optický Čistiace Pero
€81.12
Doprava zadarmo VIJEI 1908/1908A Optický Identifikátor Live Optických Identifikátor s Postavený v 10mw Vizuálne Poruchy Locator
Doprava zadarmo VIJEI 1908/1908A Optický Identifikátor Live Optických Identifikátor s Postavený v 10mw Vizuálne Poruchy Locator
€71.85
50mW 40~50KM NOVÝ Vreckový Vizuálne Poruchy Locator VFL Červené Laserové Svetlo Optický Kábel Tester Optického Vlákna Laserové Ukazovátko,VD-VFL50
50mW 40~50KM NOVÝ Vreckový Vizuálne Poruchy Locator VFL Červené Laserové Svetlo Optický Kábel Tester Optického Vlákna Laserové Ukazovátko,VD-VFL50 Úvod Na VD-VFL(1mw/5mw/10mw/10mw/20mw/30mw/40mw/50mw)je špeciálne navrhnutý pre pozemný personál, ktorí potrebujú efektívne a hospodárne nástroj pre vlákien
€53.79
Doprava zadarmo 1pair Vlákniny Ochrannou Svorkou Vlákniny Držiak pre INNO IFS-15 IFS-15M IFS-10 Zobrazenie 3 5 7 Fusion Splicer Stroj
Doprava zadarmo 1pair Vlákniny Ochrannou Svorkou Vlákniny Držiak pre INNO IFS-15 IFS-15M IFS-10 Zobrazenie 3 5 7 Fusion Splicer Stroj Názov produktu: 3 v 1 Vlákniny Držiteľ Pôvod: Vyrobené v Kórei Platné pre: IFS-10 IFS-15 IFS-15M Zobrazenie 3 5 7 Fusion Splicer
€12.83
Hot predaj 5.0 Verzia ZTE F660 GPON ONT 4FE+1TEL+1USB+WIFI, anglický firmware Optical Network Terminal
Hot predaj 5.0 Verzia ZTE F660 GPON ONT 4FE+1TEL+1USB+WIFI, anglický firmware Optical Network Terminal ZTE GPON onú exkluzivitu ZXA10 F660 FTTO alebo FTTH ONT s 4 LAN + 2 Hlas + WIFI+USB. Anglický Firmware, anglický QIG, anglický LED označiť, Podpora SIP VOIP, S DHCP funkcie, Podpora viacerých používateľov. ZXA10
€27.72
4-kanálový Digitálny Video Optický Vysielač Jedného vlákna single-mode optického prevodníka FC 20 KM
Prehľad Produktu Tento produkt je non-komprimované video digitálny optický vysielač a prijímač, kompatibilný s mnohými formátmi, ako je PAL, SECAM a NTSC, atď., a mono-mode optického vysielača, ktorý môže byť použitý na prenos videa a dát v optických vlákien. Na prednom paneli tam je svetlo napájania
€98.50
Orientek PAN-4E / 7E Optický FTTH Strata Test Tool Kit T25M OPM+ Optický Svetelný Zdroj+VFL+Čistiace Obrúsky Doprava Zadarmo
Orientek PAN-4E /7E Optické Straty Test Tool Kit:OPM+OLS+VFL+Fiber čistiace obrúsky Prehľad: ORIETEK PAN série optické straty test set je vhodný pre vlákien strata testovanie, vlákniny konci čistenie, vlákna zlom detekcie a v ďalších oblastiach. Obsahuje všetky potrebné nástroje pre testovanie, čistenie a testovanie.
€36.42
Hot Predaj 50PC 100 KS SC APC Rýchly Konektor Single-Mode Konektor FTTH Nástroj Studenej Konektor Nástroj Optický Rýchlo Connnector 53 mm
Popis Rýchla Montáž Konektora (tiež s názvom Č-poľský Konektor , Pre-poľský Konektor alebo Rýchly Konektor ) je bezstarostný-až na-nainštalujte zariadenie. Žiadny nástroj alebo prípravok je potrebné. Je univerzálny pre 250um /900um / 2.0 mm / 3.0 mm / Plochý Kábel. to bol navrhnutý pre rýchle ukončenie
€16.14
Mini Optické vláknové Power Meter YJ-350C -50~+26dBm
Mini Optické vláknové Power Meter YJ-350C-50~+26dBm Prehľad: Mini optická power meter je kompaktný a ľahký-k-použitie testovací nástroj pre optické vlákna siete, ktoré môžu byť použité pre absolútnu optické merania spotreby, ako aj pre relatívna strata merania . Ponúka dômyselné vzhľad, široká škála
€60.48
Pôvodné Jilong KL-21F Vysokou Presnosťou Vlákniny Sekáčik Optický Fréza
Pôvodné Jilong KL-21F Vysokou Presnosťou Vlákniny Sekáčik Optický Fréza Funkciu Holé vlákien priemer: 125um Povlak priemer: 0.25 mm-0,9 mm Vlákno typ: Spievať jadro vlákna Štiepiť dĺžka: 5-20 mm Štiepiť uhol: 0.5° Čepeľ život: 48000 Rozmer: 59mmx55mmx49mm Hmotnosť: 258g Špecifikácie Holé Vlákien Priemer 125um Outercoat