Referencie

Vilma, 2017

Chceli by sme Vám poďakovať za pomoc pri príprave na prijímačky. Váš testovač značne pomohol úspešne absolvovať prijímacie skúšky. Ešte raz ďakujeme.

Denisa, 2016

Ahoj, ja ti len píšem, že ten váš program mi veľmi pomohol a uľahčil učenie a podarilo sa mi dostať na medicínu do BA, takže vám veľmi pekne ďakujem. Už som dokonca jednému chlapcovi posúvala váš program aj kontakt na vás :)

Simona, 2016

Dobrý deň pan Miňo, píšem Vám kvôli programu na testovanie otázok. Ja som si ho od Vás kupovala tento rok vo februári a chcem sa Vám zaň poďakovať, pretože mi veľmi pomohol pri učení. Tento rok ma už  konečne prijali na medicínu a určite je to aj vďaka programu. Ďakujem Vám. Prajem pekné leto.

Dominika, 2015

Ahoj! Chcela by som iba poďakovať za ten tvoj program :-) podarili sa mi tie prijímačky, ešte oficiálne výsledky nie sú zverejnené, ale dosiahla som 639 bodov :-D diky ešte raz, bez tohto programu by sa to nepodarilo :-)

Beáta, 2015

Ahoj, ešte že som našla ten program, lebo prijímačky sa mi podarili :) Vďaka

 

Alenka, 2014

Ahoj Igor, s radosťou ti chcem oznámiť, že som spravila na 639 bodov zo 640 :) Ďakujem, je to skvelý program, určite budem odporúčať ďalším.

 

Kontaktujte nás

Kontaktné údaje

Napíšte nám správu


Oznam: Predaj aplikácie bol ukončený

 | 

Design by W3layouts

 | 

  • © 2015 - 2020